четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Портнов шукає компромат на Касьянова та обіцяє винагороду

Суспільство

Портнов шукає компромат на Касьянова та обіцяє винагороду

views135

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Після чергових скандальних висловлювань колишній заступник голови Адміністрації часів президентства Віктора Януковича заявив, що планує проводити ще й «навчально-виховні заходи». І закликав писати йому будь-які деталі про роботу волонтера «Армія SOS» Юрія Касьянова. Та пообіцяв винагороду.

Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

«Друзі, є таке позиціонуюче себе патріотом бидло – Юрій Касьянов. Шукаю на нього все – де рогуль краде, скільки вкрав на волонтерство, що купив собі на вкрадені у армії гроші і чим колгоспний рогуль живе. Буду проводити з бидлом навчально-виховні заходи. Як завжди, за гарну винагороду», – написав він.

Портнов шукає компромат на Касьянова та обіцяє винагороду

Варто зазначити, що це не перший випадок роботи проти українських волонтерів, активістів та взагалі українців. Але сьогоднішня заява стосується ще більш зухвалим дописом про те, що потрібно «бити у морду тих українців, які питають: «Чий Крим». Та запропонував флешмоб з цього приводу.

«Друзі, у мене раціоналізаторська і приваблива новизною пропозиція. Якщо ще раз почуєте десь аналогічне питання, відразу бийте в нахабне і тупе рило. За тупість і класову приналежність до рогулів. Це має стати загальнонаціональною флешмобом, – запитав чий Крим і відразу отримав в рило».

Портнов шукає компромат на Касьянова та обіцяє винагороду

Його підтримав скандальний депутат з партії «Слуга народу» Макс Бужанський, який раніше вніс на розгляд до Верховної Ради законопроєкт про скасування «Закону про державну мову».

У відповідь український активіст та волонтер Юрій Касьянов запропонував зробити те саме, що й Портнов – бити морду, але самому Портнову.

«Ярий українофоб Андрій Портнов закликає до «загальнонаціонального флешмобу», пропонуючи «бити в рило» за питання: «Чий Крим?» Що ж… відповімо флешмобом на флешмоб: побачив Портнова – бий в рило! Сьогодні це питання життя і смерті для українців і України – або ми їх, або вони нас», – написав волонтер.

Нагадаємо. Вчора, 6 січня, через одну з московських блогерок київська поліція затримала двох активістів, які прийшли на її виступ і запитали: «Чий Крим?». Блогерша не відповіла, поліцію викликали самі активісти, після чого їх витягнули на вулицю по підлозі та відвезли до відділення. Пізніше стало відомо, що їх відпустили, але після складання протоколу про адміністративне порушення.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі