понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Порошенко заявив про візит до ДБР 28 лютого, навіть через наявну фабрикацію справ (відео)

Новини

Порошенко заявив про візит до ДБР 28 лютого, навіть через наявну фабрикацію справ (відео)

views57

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

П’ятий президент України, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко заявив, що 28 лютого прийде у ДБР.

Про це він повідомив у Facebook.  

Наголошую – завтра я прибуду на допит сам, попри те, що ці переслідування – політично вмотивовані

Майже рік, як проти мене фабрикують десятки справ. Всі ці титанічні зусилля завершилися великим «пшиком». Нічого не знайшли і певен – не знайдуть. Інакше й бути не може. І як Президент, і як громадянин я завжди дотримувався і дотримуюсь законів. Наголошую – завтра я прибуду на допит сам, попри те, що ці переслідування – політично вмотивовані. Попри те, що сьогодні ми отримали рішення Вищого антикорупційного суду, прозоро сформованого за участі міжнародних експертів, яким визнано, що влада віддає незаконні накази щодо мого політичного переслідування. Влада не здатна дати людям хліба. Тому на завтра режисери 95-го кварталу підготували шоу. За незаконним «рішенням суду», і це буде доведено у Європейському Суді, яке було замовлено з Офісу Президента, вона має забезпечити мою примусову доставку на допит до ДБР у якості свідка. Їм потрібне щось гучне, феєричне… Щоб відволікти увагу від головного: вони недієздатні і неспроможні відповісти на жоден виклик з тих, які стоять перед країною. Європейська Солідарність є головною європейською і українською опозицією до некомпетентної влади, нездатної дати відсіч російському реваншу. І днями, до речі, підозру оголосили нашій депутатці Софія Федина/ Sofiya Fedyna – лише за критику президента. Тиск і залякування не змінять нашої позиції на захист європейського та євроатлантичного вибору. Ми сильні, і гідно пройдемо будь-які випробування. Ми не себе захищаємо, а Україну. Бо Україна для нас понад усе. Слава Україні!Повний текст заяви за посиланням: https://bit.ly/2VtqApy

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 27 лютого 2020 р.

Петро Порошенко вказує, що вже майже рік проти нього фабрикують справи, які є політично вмотивованими.

«Майже рік, як проти мене фабрикують десятки справ. Всі ці титанічні зусилля завершилися великим «пшиком». Нічого не знайшли і певен – не знайдуть. Інакше й бути не може. І як президент, і як громадянин я завжди дотримувався і дотримуюсь законів. Наголошую – завтра я прибуду на допит сам, попри те, що ці переслідування – політично вмотивовані. Попри те, що сьогодні ми отримали рішення Вищого антикорупційного суду, прозоро сформованого за участі міжнародних експертів, яким визнано, що влада віддає незаконні накази щодо мого політичного переслідування», – написав він.

Він підкреслив, що чинна влада показує шоу, щоб відволікти увагу від своєї неспроможності виконувати свої обіцянки та відповідати викликам, які стоять зараз перед країною. І додав, що це «рішення суду буде доведено у Європейському суді як замовлене з Офісу президента».

«Тому на завтра режисери «95-го Кварталу» підготували шоу. За незаконним «рішенням суду», і це буде доведено у Європейському суді, яке було замовлено з Офісу президента, вона має забезпечити мою примусову доставку на допит до ДБР у якості свідка. Їм потрібне щось гучне, феєричне… Щоб відволікти увагу від головного: вони недієздатні і неспроможні відповісти на жоден виклик з тих, які стоять перед країною», – зазначив п’ятий президент України.

Крім того, Порошенко нагадав і про підозру депутатці «Європейської Солідарності» Софії Федині лише за критику президента Володимира Зеленського. Він заявив, що справа навіть не в ньому особисто. Партія «Європейська солідарність», за його словами, є сьогодні опозиційною партією некомпетентній владі, яка не здатна дати відповідь російському реваншу.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі