середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Породіллі Донеччини отримають гроші замість бебі-боксів

Економіка , Новини , Суспільство

Породіллі Донеччини отримають гроші замість бебі-боксів

views113

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Жінки, які народжували на території Донецької області у період з вересня минулого року та не отримали бебі-бокс, отримають гарантовану грошову компенсацію.

Програма, за якою молодим матусям надавалися бебі-бокси вступила в дію у вересні 2018 року. З того часу, на Донеччині з’явилося на світ 10 тисяч 762 малюки. Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко розпорядився, щоб усім матерям, які не отримали свій «пакет малюка» була надана грошова компенсація.

Він підкреслив, що така тактика буде впроваджена лише у Донецькій області.

«Породіллі зможуть отримати грошову компенсацію замість пакунку малюка. Таке рішення дозволить нам в стислі терміни розрахуватися з тими, хто не отримав бебі-боксів після пологів. Міністерство соцполітики зробить зміни у законодавчих актах, а обласна влада проконтролює розподіл коштів, які надходитимуть у вигляді субвенції з державного бюджету», – заявив Кириленко.

Також він додав, щоб розробити систему видачі грошей усім матерям необхідно витратити певний час, але заяви від породіль, які народили протягом 2019 року будуть прийматися вже у листопаді цього ж року.

«Гроші (5 тисяч гривень) отримають ті жінки, які народили у 2019-му році. Шукаємо рішень, щоб гроші отримала і решта матусь — тих, хто народжував з 1 вересня до 31 грудня 2018-го, але поки що це питання відкрите», – наголосив він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі