п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Попри «червону зону»: у Слов’янську відкривають заклади освіти (документ)

Попри «червону зону»: у Слов’янську відкривають заклади освіти (документ)

views82

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

З понеділка, 9 листопада, Слов’янськ відноситься до червоної карантинної зони. Проте вже 16 листопада стало відомо про відкриття шкіл з 18 листопада.

Такий наказ сьогодні прийняла Слов’янська міська рада.

Зазначається, що з 18 листопада всі школи Слов’янська повертаються до очної системи навчання. Лише один день вказується, як день дистанційного навчання – понеділок, 23 листопада. І пов’язано це з майбутніми вибори голови міста, які пройдуть у неділю 22 листопада.

Попри «червону зону»: у Слов’янську відкривають заклади освіти (документ)

При цьому вказується, що батьки можуть написати заяву про дистанційне навчання своєї дитини, якщо «вважають небезпечним відвідування закладу освіти у зв’язку з ризиком зараження коронавірусною інфекцією».

Варто зазначити, що Слов’янськ лише тиждень тому у листопаді потрапив до «червоної зони». Відповідне рішення було прийнято 5 листопада Штабом з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з коронавірусом, через велику кількість підтверджень хворих.

Тільки за вихідні, 14-15 листопада, лабораторії Донеччини повідомили про ще 573 хворих, серед яких 19 дітей.

Станом на 16 листопада в Донецькій області зареєстровано 17 204 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З початку пандемії зафіксовано 255 летальних випадків.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі