вівторок, 28 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Попри спроби наступу на Лиманському напрямку, ворог зазнає нищівних втрат – Кириленко

Світлана Макарова


Російська агресія

Попри спроби наступу на Лиманському напрямку, ворог зазнає нищівних втрат – Кириленко

views67

13.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Війська російського агресора на Донеччині продовжують наступ на Лиманському напрямі, але зазнають нищівних втрат.

Про це начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у телеефірі.

«Ситуація в області складна, втім контрольована... Наступ ворога – Лиманський напрямок, але всі його спроби форсувати річку і просунутись наразі не є успішними, ворог зазнає нищівних втрат. Але все ж таки спроби не припиняє, і я впевнений, що не буде припиняти, поки ми його повністю не знищимо», – повідомив очільник області.

Він зазначив, що на Донеччині на лінії розмежування, на лінії фронту постійні обстріли з важкої артилерії, також працює авіація. Крім того, авіація працює і по містах, які відносно віддалені від лінії фронту – це Слов’янськ, Краматорськ, Покровськ і Селидове.

«Коли ми дивимось статистику – нема жодного населеного пункту (в області – ред.), який би не був обстріляний. Найбільш гаряче – це Авдіївка, обстрілюється практично цілодобово, Вугледар, Торецька громада - це за цю добу», – уточнив Кириленко.

Він підкреслив, що ситуація тримається, всі на місцях, працюють, координують діяльність, здійснюють «усі необхідні дії, щоб ще більш були укріпленими всі міста на Донеччині, щоб ворог не пройшов».