понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Понад тисяча росіян отримали відмову у в'їзді на територію Литви та Латвії

Cіпратов Роман


За кордоном , Суспільство

Понад тисяча росіян отримали відмову у в'їзді на територію Литви та Латвії

views117

03.12.2022

Подiлитися у соц.мережах

З вересня цього року Литва та Латвія заборонили в'їзд на свою територію понад тисячі росіян.

Як пише Укрінформ, восени країни Балтії та Польща запровадили заборону на в'їзд для громадян Росії, які мають короткострокові шенгенські візи, видані з туристичною метою та для відпочинку.

«У прикордонній службі Литви повідомили, що з 19 вересня вона не пропустила 709 росіян, які не дотримувалися нових правил в'їзду. Також прикордонники анулювали 29 віз», – йдеться у повідомленні.

При цьому переважна більшість належала людям, які подали документи на роботу в Литві, але, зрештою, не з'явилися. Повідомляється також, що порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість громадян Росії, що в'їхали в країну, з вересня зросла майже вдвічі.

Як зазначається, у Латвії кількість росіян, які намагаються потрапити до цієї країни, зменшилася майже на 40%. Латвійські прикордонники заявили, що з вересня відмовили у в'їзді понад 400 громадянам Росії.

Заборона на в'їзд для російських туристів була запроваджена після початку повномасштабної війни в Україні. Це пов'язано із забезпеченням національної безпеки та моральними питаннями у зв'язку з агресією Росії проти України. Обмеження не включають візити з гуманітарною метою і в'їзд політично переслідуваних осіб.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі