четвер, 26 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Понад 50% українців хочуть скористатися державною програмою з обміну ламп розжарювання - опитування

Світлана Макарова


Економіка , Суспільство

Понад 50% українців хочуть скористатися державною програмою з обміну ламп розжарювання - опитування

views91

19.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Близько 56% українців планують скористатися можливістю безкоштовно замінити лампи розжарювання на більш економічні LED-лампи. Водночас 4,5% не стали б замінювати навіть безкоштовно, 7% не визначилися.

Про це свідчать дані опитування Центру Разумкова.

Крім того, 32% респондентів відповіли, що у них в помешканні немає ламп розжарювання.

Опитування показало, що чим вищий рівень добробуту респондентів, тим частіше вони відповідають, що у них в помешканні немає ламп розжарювання (частка таких зростає від 21,5% серед тих, хто відповідає, що їхня родина "ледве зводить кінці з кінцями, грошей не вистачає навіть на необхідні продукти", до 55% серед тих, хто відповів, що "живе забезпечено").

Відповідно, саме серед представників низькозабезпечених груп найбільше тих, хто висловлює готовність скористатися можливістю безкоштовно замінити лампи розжарювання на LED-лампи (62% серед тих, кому грошей не вистачає навіть на необхідні продукти, 63% серед тих, хто відповів, що грошей вистачає лише на продукти та на придбання необхідних недорогих речей), тоді як серед тих, хто живе забезпечено - 36%).

Опитування проведене Центром Разумкова з 21 грудня 2022 року по 3 січня 2023 року серед 2017 респондентів по всій Україні за виключенням окупованих росією територій. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі