понеділок, 23 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Понад 27 тисяч людей перетнуло адміністративний кордон материкової України і Криму в лютому

Суспільство

Понад 27 тисяч людей перетнуло адміністративний кордон материкової України і Криму в лютому

views51

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У лютому поточного року адмінмежу Криму і материкової України перетнуло 27,3 тисячі осіб і понад 3,2 тисячі транспортних засобів. Про це повідомляється на сайті Державної прикордонної служби України.

Контрольно-пропускні пункти на адміністративному кордоні працюють в штатному режимі, дотримуючись правил карантину. При цьому наголошується, що поширення коронавируса суттєво знизило пасажиропотік через КПВВ. У січні і лютому поточного року, в порівнянні з аналогічним періодом минулого, пасажиропотік осіб і транспортних засобів через кордон з півостровом знизився на 84,4% і 87,6% відповідно.

«Під час заходів контролю протягом лютого прикордонники відмовили у пропуску через КПВВ 38 іноземцям та 36 громадянам України. Причиною не пропуску стало виявлення чужих, недійсних, технічно несправних документів, а також підроблених відміток ДПСУ. Також співробітники Держприкордонслужби виявили 125 осіб, які порушили порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію АР Крим та виїзду з неї та склали 185 протоколів про адміністративні правопорушення на загальну суму майже 215 тисяч гривень», – йдеться в повідомленні.

Раніше ми повідомляли, що Прокуратура Криму виявила схему переправлення українців в РФ через окупований півострів.