четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Понад 19 тисяч кримчан призвали до лав російської армії

Новини , Новини окупації

Понад 19 тисяч кримчан призвали до лав російської армії

views75

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Станом на початок листопада 2019 року до збройних лав Російської Федерації призвано понад 19 тисяч громадян України, які мешкають у Криму. Наразі на півострові триває призовна кампанія.

Такі дані наводить Кримська правозахисна група, яка постійно моніторить ситуацію з правами людини на анексованій Росією території.

За словами аналітика Олександра Сєдова, за визначенням Міжнародного кримінального суду Крим є окупованою територією. Дії російської влади на півострові розглядаються з точки зору Женевської конвенції та Римського статуту. В цьому аспекті вони визначаються як незаконні. З огляду на те, що заходи з призову виконуються військоматами, які підпорядковуються Міноборони та Генштабу ЗС РФ, вони вважаються воєнним злочином.

Також під кримінальну відповідальність підпадає пропаганда служби в ЗС РФ серед дітей та підлітків, яку постійно проводять військові. Олександр Сєдов навів приклади численних воєнно-патріотичних таборів, в яких навіть діти молодшого шкільного віку привчаються до зброї та агресії. Такі заходи, як паради та виставки військової техніки, проводяться майже щотижня по всіх містах півострова.

Всі ці факти стали предметом розгляду під час проведення круглого столу «Російська військова присутність в Україні та її вплив на ситуацію з правами людини».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі