неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Понад 100 німецьких безпілотників отримає розвідка України

Cіпратов Роман


Технології , Озброєння та техніка

Понад 100 німецьких безпілотників отримає розвідка України

views94

13.05.2023

Подiлитися у соц.мережах

Українські розвідники отримають 105 безпілотників Vector у рамках контракту Міністерства оборони України з німецькою компанією-виробником БПЛА Quantum-Systems GmbH.

Як повідомили у прес-службі ГУР МО, це вже друга партія дронів Vector для української армії, профінансована урядом Федеративної Республіки Німеччина. У серпні 2022 року Україна замовила та отримала 33 німецькі БПЛА цієї ж моделі, і вони показали свою високу ефективність на полі бою.

«Для початку роботи з безпілотником Vector достатньо двох хвилин: «пташка» у зібраному вигляді має розмах крила 2,8 метра та запускається з руки», – йдеться у повідомленні.

БПЛА Vector оснащений електрооптичним та інфрачервоним сенсорами, що дозволяє цілодобово виявляти ворожі цілі, а міцна конструкція безпілотника нівелює вплив погодних факторів. Швидкість – до 72 км/год. Тривалість одного польоту – 120 хвилин.

Завдяки захищеним каналам передачі Vector під час бойових місій може в режимі реального часу транслювати відео на наземні станції.

Безпілотник оснащений розширеними можливостями штучного інтелекту для аналізу даних: вбудовані алгоритми дозволяють автоматично ідентифікувати об'єкти та передавати критично важливу розвідувальну інформацію на землю.

«Воїни Головного управління розвідки Міністерства оборони України висловлюють вдячність німецькому народу за черговий важливий внесок, що зміцнює технологічну перевагу української армії та наближає перемогу України над агресивною російською тиранією», – наголосили у розвідувальному відомстві.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі