понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Помилуваного перед обміном чоловіка не пустили до Росії і знову засудили в Україні

Події

Помилуваного перед обміном чоловіка не пустили до Росії і знову засудили в Україні

views90

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Київський суд призначив 7 років в’язниці за розбій неодноразово судимому в Росії та в Україні чоловіку, якого перед новорічним обміном з російськими бойовиками ОРДЛО помилував президент Володимир Зеленський.

Відповідна інформація міститься у вироку Оболонського райсуду Києва, повідомляє «УП».  

Згідно з інформацією, Ілля Маслов є уродженцем Запоріжжя. При цьому встиг отримати щонайменше три судимості в Україні та кілька в Росії. В Україні у нього було два вироки у 2016 році та один вирок у 2019 році. Загалом – 8 років і 1 місяць. Перед цим він також був неодноразово судимий в Росії у період з 2007 по 2011 рр.

Три справи, які проходили в Україні, стосувалися розбоїв і пограбувань. Маслов зі своїм спільником били жертв навіть до втрати свідомості та підставляли ножа під горло. При цьому кожного разу зізнавались у злочинах під часі судових процесів.

Варто зазначити, що жодна кримінальна справа не стосувалася подій на Донбасі та політичних злочинів.

Однак 29 грудня 2019 року, в день обміну в’язнями з бойовиками, Маслов був звільнений з колонії як помилуваний і поїхав до окупованого Донецьку.

«Чоловіка помилували указом президента № 959/2019 від 27.12.2019. Цей документ не опублікований у мережі. Офіційно список тих, кого українська влада передала бойовикам, Київ не оприлюднював. Жодних даних, які свідчили би, що Маслова звільнили саме для обміну, раніше оприлюднено не було. Однак, судячи з матеріалів судового реєстру, тим же указом президента помилували іншого злочинця, Володимира Коночука, який, за інформацією журналістів «Слідство.Інфо», брав участь в обміні», – йдеться у матеріалі.

Опинившись на волі, Маслов намагався потрапити до Росії 23 січня, проте з’ясувалося, що Росія заборонила йому в’їзд на свою територію до лютого 2021 року.

Після цього він вчинив щонайменше один розбій в Україні, який вже визнаний судом. У 2020 році на чоловіка також відкрили ще 3 аналогічні справи, які також передані до судів.

З розбій 1 лютого 2020 року Маслов вже встиг отримати вирок. У справі вказується, що  фігурант знайшов у мережі номер телефону жінки, яка надає інтимні послуги за гроші, домовився про зустріч у неї вдома, а потім скористався давньою схемою: дістав ніж, підійшов зі спини до жертви і, приставивши лезо до шиї жінки, наказав повідомити, де знаходяться гроші.

Через те, що потерпіла чинила опір, чоловіку довелося вибігти з будинку без взуття та верхнього одягу й залишити ніж. Він встиг викрасти 1600 гривень і телефон вартістю 3499 гривень.

За 4 дні після злочину Маслова взяли під варту. Він визнав суди і пояснив, що не думав про те, що жінка звернеться до правоохоронців через вид своїх заробітків.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі