четвер, 01 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Помпео: Рада ООН з прав людини досягла дна

Політика

Помпео: Рада ООН з прав людини досягла дна

views63

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Державний секретар США Майк Помпео вщент розкритикував Раду ООН з прав людини. Таку реакцію викликала опублікована організацією резолюція щодо расової дискримінації у США.

Про це повідомляє «Голос Америки» з посиланням на офіційну заяву з назвою «Про лицемірство Ради ООН з прав людини».  

Він наголосив, що рішення Ради проголосувати за резолюцію, авторами якої є Іран, Буркіна-Фасо та Палестинська держава, «досягло нового дна».

«Рада ООН з прав людини, в яку зараз входить Венесуела, а нещодавно – Куба та Китай, вже давно є і надалі залишається притулком для диктаторів і демократій, які їм потурають. Це величезне розчарування для тих, хто справді прагне сприяти людській гідності. Тим не менш, рішення Ради проголосувати за резолюцію, присвячену расовій політиці в США, досягло нового дна», – заявив Майк Помпео.

Раніше організація проголосувала за резолюцію, щодо «покращення та захисту прав людини та фундаментальних свобод африканців та людей африканського походження проти поліцейської брутальності та інших порушень прав людини».

В документі засуджуються випадки поліцейського насильства щодо афроамериканців, а також «тривала расова дискримінація з боку правоохоронців у США».

За словами Помпео, завзятий і тривалий суспільний дискурс, викликаний смертю Джорджа Флойда, є ознакою сили та зрілості американської демократії.

Держсекретар додав, що Раді ООН з прав людини варто зосередитись на систематичних порушеннях в Кубі, Китаї та Ірані.

Нагадаємо. США вийшли з Ради ООН з прав людини у 2018 році, звинувативши організацію в «безсоромному лицемірстві» та «хронічній упередженості» щодо Ізраїлю. Вони наголосили, що намагання Сполучених Штатів реформувати організацію не принесли результату.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі