субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Помпео нагадав Лаврову про український Крим, а Лавров вірить, що Зеленський зупинить війну

За кордоном , Новини

Помпео нагадав Лаврову про український Крим, а Лавров вірить, що Зеленський зупинить війну

views77

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Під час зустрічі Державний секретар Сполучених Штатів Америки Майк Помпео нагадав міністру закордонних справ Росії Сергію Лаврову, що Крим – це Україна.

Політик в черговий раз підкреслив це під час брифінгу у вівторок, 10 грудня.

Майк Помпео заявив, що відчуває гордість від того, як бореться Україна та що зробила українська влада для захисту суверенітету і безпеки своєї держави.

«Я ще раз підкреслив міністру Лаврову, що Крим належить Україні, і що рішення конфлікту на сході України починається з дотримання Мінських угод», – заявив Помпео.

У відповідь Лавров зробив акцент на важливості документа, який був схвалений під час зустрічі у «нормандському форматі» 9 грудня президентами Росії, України, Франції та канцлером Німеччини.

Російський політик підкреслив, що потрібно дотримуватись того, про що йдеться у документі, заяви, що він підтверджує непорушність Мінських домовленостей і вимагає їхнього повного виконання. При цьому він не сказав, що Росія вкладає в це поняття власні уявлення, але висловив впевненість, що президент Зеленський закінчить війну.

Нагадаємо. 9 грудня у Парижі проходила зустріч у «нормандському форматі». Основні результати переговорів можна дізнатися у статті.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі