понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Помер засновник Департаменту контррозвідки СБУ

Новини

Помер засновник Департаменту контррозвідки СБУ

views117

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Помер Віталій Хлевицький — засновник Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ. Йому був 51 рік. Причина смерті не повідомляється.

«Він був одним з перших, хто передбачив важливість інформаційної безпеки України в сучасних складних умовах», — йдеться в повідомленні СБУ.

Віталій Хлевицький народився 24 червня 1968 року в Ужгороді. Закінчив Київське вище інженерне радіотехнічне училище протиповітряної оборони за фахом радіоінженер. У 1998 році здобув другу вищу освіту з кваліфікацією юрист-правознавець в Донецькому національному університеті. До 2014 року Хлевицький займав оперативні та керівні посади в Центральному апараті СБУ. Хлевицький брав безпосередню участь у підготовці низки законодавчих та інших нормативно-правових актів у сфері інформаційної безпеки.

“У пам’яті всіх, хто знав Віталія Борисовича, він залишиться люблячим чоловіком, талановитим, рішучим, відкритим, розумним і чуйним колегою, керівником і другом. А започаткована ним справа й надалі залишатиметься однією із складових забезпечення безпеки України!”, – підсумували в СБУ.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі