середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Помер Олексій Порошенко – батько п’ятого Президента України

Суспільство , Події

Помер Олексій Порошенко – батько п’ятого Президента України

views78

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Помер Олексій Порошенко, батько п’ятого президента України, лідера «Європейської Солідарності» Петра Порошенка. Йому було 84 роки. Напередодні у нього стався інсульт.

Про це повідомляє пресслужба «Європейської Солідарності».  

«Сьогодні перестало битися серце великої людини праці, хлібороба, громадського та політичного діяча, Героя України, батька п’ятого президента України Олексія Івановича Порошенка. Все своє життя він присвятив служінню Україні, розвитку її економіки, дбав про людей. Висловлюємо щирі співчуття Петру Олексійовичу та Марині Анатоліївні, усім рідним і близьким з приводу тяжкої втрати – смерті батька та друга, наставника та порадника. Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити душевний біль від втрати рідної людини. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи», – пише пресслужба.

Щирі співчуття висловили депутати «Європейської Солідарності».

Співголова фракції Ірина Геращенко:

«Наша політична команда висловлює найщиріші співчуття Петру Порошенку у зв’язку зі смертю Батька. Вони були дуже близькі, ми всі пам‘ятатимемо Олексія Івановича чудовою, доброю людиною, патріотом. Серце не витримало, історія закон слідуванням сина його добила».

Народна депутатка «ЄС» Софія Федина:

«Сьогодні перестало битися серце великої людини праці, хлібороба, громадського та політичного діяча, Героя України, батька п’ятого президента України Олексія Івановича Порошенка… Щирі співчуття родині».

Ірина Фріз розповіла, що знала Олексія Порошенка особисто:

«Пішов з життя неймовірно щирий, наполегливий, мудрий та працелюбний Олексій Іванович Порошенко… Знала особисто. Велика втрата для всіх, хто мав щастя працювати, дискутувати, розмовляти з Олексієм Івановичем. Невиправна втрата для п’ятого президента Петра Порошенка та Марини Порошенко, онуків та рідних. Щирі співчуття. Вічна пам‘ять».

Ми приєднуємось до всіх слів пам’яті. І висловлюємо щирі співчуття Петру Порошенко та всій родині Олексія Порошенка. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі