понеділок, 02 серпня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Помічнику командира Керченського загону морської охорони повідомлено про підозру у держзраді

Константинова Ольга


Війна , Право

Помічнику командира Керченського загону морської охорони повідомлено про підозру у держзраді

views1014

22.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

Правоохоронці повідомили про підозру у вчиненні державної зради помічнику командира Керченського загону морської охорони Державної прикордонної служби України.

Про це повідомляє прес-служба Прокуратури АР Крим та м. Севостополя.

«Слідством встановлено, що у березні 2014 року, під час захоплення державою-окупантом адміністративних будівель та військових частин на території АР Крим, підозрюваний, обіймаючи вказану посаду, надавав допомогу представникам іноземної держави у здійсненні підривної діяльності проти України», ‒ йдеться у повідомленні.

Помічник командира віддав наказ особовому складу здати зброю до кімнати зберігання та особисто проконтролював його виконання всупереч затвердженому плану реагування у разі виникнення надзвичайної ситуації. Таким чином, підозрюваний надав допомогу представникам держави-окупанта у безперешкодному доступі до військової частини №1472 Керченського загону морської охорони Державної прикордонної служби України.

Також підозрюваний, маючи доступ до особистих даних військовослужбовців та бажаючи підтримати РФ в окупації півострова, сприяв незаконному наданню громадянства РФ працівникам зазначеної військової частини шляхом складання списків військовослужбовців та подальшої їх передачі представникам спецслужб РФ.

Досудове розслідування здійснюється Третім слідчим відділом (з дислокацією в м. Херсон) Територіального управління ДБР, розташованого у м. Мелітополі у співпраці з Департаментом військової контррозвідки СБУ.

 

Коментарi (0)