понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Поляки відзначили українських захисників Прометейською нагородою імені Леха Качинського

Світлана Макарова


За кордоном , Суспільство

Поляки відзначили українських захисників Прометейською нагородою імені Леха Качинського

views158

22.04.2022

Подiлитися у соц.мережах

Прометейська нагорода ім. Леха Качинського, якою Польща відзначила захисників України, “є справжнім символом єдності та прагнення українців і поляків разом будувати наше світле майбутнє в об’єднаній демократичній Європі”.

Про це інформує пресслужба Верховної Ради України.

“У межах Форуму Прометейської нагороди ім. президента Леха Качинського, що відбувся у Варшаві, польська сторона вручила цю нагороду захисникам України, адресувавши її Голові Верховної Ради України Руслану Стефанчуку (в онлайн-режимі його присутності)”, - ідеться у повідомленні.

Як зазначив Стефанчук, для нього честь отримати для народу України Прометейську нагороду імені президента Леха Качинського.

“Вона є справжнім символом єдності та прагнення українців і поляків разом будувати наше світле майбутнє в об’єднаній демократичній Європі, де головною цінністю є людина, її життя і свобода», — наголосив Стефанчук.

Голова Верховної Ради подякував Республіці Польща, польському народу за віддану підтримку, яку Україна щодня відчуває в спільній героїчній боротьбі з російським окупантом.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі