п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Польський Сенат одностайно засудив викрадення Росією українських дітей: подробиці

Cіпратов Роман


Політика

Польський Сенат одностайно засудив викрадення Росією українських дітей: подробиці

views102

30.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Усі дев'яносто членів Сенату, верхньої палати парламенту Польщі, у четвер проголосували за резолюцію із засудженням масової депортації дітей на окупованих Росією територіях.

Про це повідомляє «Європейська правда».

У одноголосно прийнятій резолюції польські сенатори нагадують, що з початку агресії проти України 24 лютого 2022 року російська влада «здійснює широкомасштабні, незаконні масові депортації українських дітей до Росії на окупованих нею територіях».

«Сенат Республіки Польща засуджує нелюдську процедуру російського викрадення українських дітей під час війни, розв'язаної проти України», – йдеться у резолюції.

Польські сенатори також закликали міжнародні організації та інститути, які мають відповідну правову компетенцію, притягнути до відповідальності винних у скоєнні цих воєнних злочинів в Україні.

Раніше депортацію українських дітей Росією засудив прем'єр-міністр Чехії Петр Фіала, а Національна рада Словаччини ухвалила резолюцію, де засудила злочини РФ, скоєні проти українських жінок та дітей.

Також у виданні нагадали, що у Міжнародному кримінальному суді було видано ордер на арешт президента Росії Владіміра Путіна, вважаючи його винним саме у незаконній депортації тисяч дітей з України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі