понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Польща та Литва засудили «бордеризацію» Грузії Росією

За кордоном , Новини

Польща та Литва засудили «бордеризацію» Грузії Росією

views133

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

МЗС Польщі висловило стурбованість щодо встановлення урядом самопроголошеної республіки Південна Осетія штучних бар’єрів в селі Гугутіанткарі біля адміністративного кордону Цхінвальського регіону Грузії. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Процес “бордеризації”, який триває з 2011 року, чинить серйозний вплив на населення, яке живе поблизу лінії окупації. Це призводить до подальших обмежень свободи пересування людей і товарів», — повідомили у міністерстві.

Також Польща закликає Росію, яка підтримує «уряд» Цхінвалі, припинити незаконні дії проти Грузії та вивести свої війська з регіону.

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус також засудив укріплення кордону. На його думку, ці дії призведуть до погіршення безпеки, обмеження контактів між людьми та загалом підвищення рівня нестабільності в регіоні.

«Росія повинна припинити ці незаконні дії», — написав політик у своєму «Twitter».

Нагадаємо. 7 серпня в цій місцевості з’явились військові, які почали встановлювати новий паркан, щоб відокремити підконтрольну уряду територію від Південної Осетії. У порівнянні зі старою лінією кордону ця огорожа проходить приблизно на 100 метрів вглиб грузинської території.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі