середа, 06 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Польща передала Україні 20 вагонів з електрообладнанням - Міністерство енергетики

Світлана Макарова


Економіка

Польща передала Україні 20 вагонів з електрообладнанням - Міністерство енергетики

views46

20.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Для відновлення енергетичної інфраструктури Україна отримала 20 вагонів електрообладнання від польських компаній.

Про це повідомило Міністерство енергетики України.
 
До отриманої допомоги увійшли електричне обладнання, опори для ЛЕП, трансформатори, генератори та силові кабелі, які передали польські компанії за сприяння Польської асоціації передачі та розподілу електроенергії (Polish Power Transmission and Distribution Association). Все це буде передано у 7 областей України.

«Ми дуже вдячні нашим польським колегам за допомогу у відновлені енергетичної інфраструктури, зруйнованої внаслідок воєнної агресії росії проти України. Отримане устаткування, в першу чергу, буде спрямовано на відновлення електромереж та енергооб’єктів, які зазнали найбільших ушкоджень через бойові дії», - наголосив міністр енергетики Герман Галущенко.

Дві перші партії допомоги від польських компаній вже були розподілені та передані операторам систем розподілу в Київській, Одеській, Запорізькій, Луганській, Чернігівській, Миколаївській, Сумській областях. Третя партія зараз очікує на розподіл та передачу в регіони.

В цілому допомога від польських компаній склала понад 12,5 тисяч одиниць обладнання, включаючи лінійну арматуру, силові трансформатори, генератори резервного живлення, понад 400 залізобетонних опор ліній електропередачі, а також понад 65 км та 7,3 тонн силового кабелю і проводів.