неділя, 05 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Польща, Литва та Латвія обговорюють запуск 4 статті договору про НАТО

Наталя


За кордоном , Події , Політика

Польща, Литва та Латвія обговорюють запуск 4 статті договору про НАТО

views285

15.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

У зв’язку з загостренням ситуації з мігрантами на кордоні з Білоруссю, Польща обговорює з Латвією та Литвою можливість запросити консультації Альянсу відповідно до статті 4 договору про НАТО.

Про це повідомив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, передає польське видання «PAP».

«Ми обговорюємо з Латвією, а особливо з Литвою, чи не запускати статтю 4 НАТО. Це рішення, яке передбачає, що сторони будуть консультуватися спільно, коли, на думку будь-якої зі сторін, є загроза територіальної цілісності, політичної незалежності чи безпеки будь-якої з союзних держав», сказав польський прем'єр-міністр.

Згідно з інформацією, члени Європейського Союзу планують обговорювати подальші санкції проти режиму самопроголошеного президента Білорусі Лукашенка, зокрема, повне закриття кордону.

За його словами, кордон із Польщею має стати ефективним та остаточним бар'єром для дій Лукашенка. Немає сумнівів у тому, що справа зайшла надто далеко.

Він наголосив, що потрібні посилені санкції та закликав ЄС «зробити спільний внесок» у польський проєкт будівництва стіни вздовж кордону із Білоруссю.

Також відомо, що у березні 2014 року Польща також ініціювала застосування статті 4 договору про НАТО щодо ситуації в Україні.

Коментарi (1)

Ревизор (2 тижні тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"