субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Полковник ЗСУ отримав 13 років за державну зраду

Події

Полковник ЗСУ отримав 13 років за державну зраду

views90

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Полковник ЗСУ збирав розвідувальну інформацію про пересування сил і засобів українських військових підрозділів. Перебуваючи у полоні, він приймав участь у допитах інших українських полонених і виконував інші злочинні функції.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Офісу генпрокурора.  

Вказується, що полковника ЗСУ Івана Без’язикова засудили до 13 років позбавлення волі.

«За публічного обвинувачення прокурорів Офісу Генерального прокурора Шевченківський районний суд м. Києва визнав винним у державній зраді та створенні терористичної групи (ч.1 ст.111, ч.1 ст.258-3 КК України) полковника ЗСУ та призначив покарання – 13 років позбавлення волі із позбавленням військового звання», – йдеться в повідомленні.

Вказується, що полковник потрапив у полон 25 серпня 2014 року. Перебуваючи на непідконтрольній українській владі території у Донецьку, він вступив до складу розвідувального управління незаконного збройного формування Росії та займав посаду так званого «заступника начальника 1-го відділу з аналітичної роботи». Зазначений підрозділ був створений та контролювався службовими особами ЗС РФ, ФСБ РФ та представниками влади країни-окупанта в ОРДО.

«Судовий процес над полковником Збройних Сил України тривав з серпня 2017 року. В суді доведено, що він збирав розвідувальну інформацію про пересування сил та засобів українських військових підрозділів, задіяних у проведенні антитерористичної операції на сході України, допитах інших полонених українських військовослужбовців та виконував ще ряд злочинних функцій. Він діяв умисно і усвідомлював, що така діяльність завдасть шкоди державній безпеці України», – написано в повідомленні.

Досудове слідство проводило Головне слідче управління СБУ. Публічне обвинувачення підтримували прокурори Департаменту щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, Офісу Генерального прокурора.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі