субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Поліція та ДМС заявили, що не порушили прав людей під час затримання під мечеттю

Новини

Поліція та ДМС заявили, що не порушили прав людей під час затримання під мечеттю

views60

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Державна міграційна служба заявила, що не порушувала прав людини, коли перевіряла та затримувала мусульман під мечеттю на вулиці Дегтярівській в Києві.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби МВС України.  

У МВС повідомили, що перевірка здійснювалась працівниками Центрального міжрегіонального управління ДМС у м.Києві та Київській області спільно зі співробітниками Національної поліції. Шукали іноземців та осіб без громадянства, які не дотримуються міграційного законодавства.

Також вони заявили, що на територію мечеті не заходили, права віруючих не порушували, проявів дискримінації на ґрунті раси, національності, релігії та громадянства не допускали.

За результатами 12 осіб примусово повернуть «до країни походження», 1 особі скоротять термін перебування в Україні та двох осіб притягнуть до адміністративної відповідальності.

«Під час перевірки торгівельних об’єктів біля пров. Старожитомирський виявили 15 порушників міграційного законодавства. У результаті відносно 12 неврегульованих мігрантів були прийняті рішення про примусове повернення до країни походження, відносно 1 особи було прийнято рішення про скорочення терміну перебування на території України, ще двох іноземців було притягнуто до адміністративної відповідальності за працевлаштування без відповідного дозволу за ст. 203 КУпАП», – написано у повідомленні.

Нагадаємо. Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» шейх Саїд Ісмагілов написав в своєму Facebook про те, що київська поліція влаштувала масову перевірку мусульман, які прийшли до мечеті та затримала 25 осіб.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров також висловив обурення діями представників Державної міграційної службі і поліцейських з метою «виявлення нелегальних мігрантів». Лідер кримських татар заявив, що це «кричуще порушення прав людини» і «правове свавілля».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі