понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Поліція зафіксувала понад 330 кримінальних справ за фактом мародерства

Наталя


Суспільство , Події

Поліція зафіксувала понад 330 кримінальних справ за фактом мародерства

views210

28.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

З початку повномасштабного російського вторгнення Національна поліція України зареєструвала вже понад 330 кримінальних проваджень за фактом мародерства, вчиненого в умовах воєнного стану.

Про це повідомив голова Нацполіції Ігор Клименко в Telegram.

Він попросив громадян бути гуманнішими до мародерів, адже вони нестимуть відповідальність згідно із законодавством.

"Дякуємо небайдужим громадянам, які допомагають поліції затримувати мародерів. Однак прошу вас бути гуманнішими. Так, ці особи скоїли злочини в цей надзвичайно складний для всіх час, але не варто відверто знущатися та катувати їх. Вони відповідатимуть за Законом, бо Україна - правова Держава", - заявив Клименко.

Голова Нацполіції також розповів, що за час повномасштабного вторгнення РФ на територію України поліція отримала понад 900 тисяч повідомлень від громадян.

Найчастіше українці звертаються по інформаційну чи консультаційну допомогу. Також активно повідомляють про підозрілих осіб і ймовірно вибухонебезпечні предмети

Крім цього, Клименко зазначив, що загальна кількість заяв про кримінальні та адміністративні правопорушення зменшилась у понад 2,5 раза порівняно з цим же періодом 2021 року. Загалом зафіксовано скоєння приблизно 13 тисяч злочинів, 10 тисяч з яких тяжкі й особливо тяжкі.