субота, 04 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Поліція Латвії припиняє охорону російських генконсульств у двох містах

Світлана Макарова


За кордоном , Політика

Поліція Латвії припиняє охорону російських генконсульств у двох містах

views163

08.08.2022

Подiлитися у соц.мережах

Державна поліція Латвії більше не охоронятиме генеральні консульства росії. 

Про це повідомляє LSM.

Правоохоронці перестануть охороняти генконсульства у двох містах – у Даугавпілсі та Лієпаї. Дипломатичних працівників цих консульств оголошено в Латвії небажаними особами.

У квітні 2022 року було вирішено відкликати згоду на роботу цих генконсульств, закривши таким чином консульські представництва рф. Всім видвореним співробітникам потрібно було залишити країну до 30 квітня, це рішення було ухвалено на знак солідарності з Україною.

На початку квітня міністр закордонних справ Латвії Едгар Рінкевич повідомив, що у зв'язку із воєнними злочинами армії рф в Україні Латвія звужує дипломатичні відносини з росією, закривши її генконсульства у двох містах. Було названо термін – це мало відбутися до 30 квітня. Тоді ж було вирішено вислати 13 російських дипломатів.

Нагадаємо, 24 лютого, в день повномасштабного російського вторгнення в Україну, Латвія призупинила видачу туристичних віз росіянам. Винятком були гуманітарні візи. Аналогічне рішення ухвалили у Чехії та Литві.

4 серпня посольство Латвії в рф припинило видачу будь-яких віз росіянам. Єдиним винятком може бути похорон близьких родичів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі