субота, 10 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Поліцейському, який швидко довіз породіллю до лікарні, запропонували стати хрещеним (ФОТО)

Наталя


Суспільство , Події , Lifestyle

Поліцейському, який швидко довіз породіллю до лікарні, запропонували стати хрещеним (ФОТО)

views73

17.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

У Донецькій області співробітник Нацполіції допоміг породіллі вчасно дістатись до лікарні та отримав пропозицію стати хрещеним батьком немовляти.

Історію правоохоронця розповіли в Національній поліції.

Поліцейський з Андріївської громади Василь Будовський пізно ввечері підвіз місцеву жительку, у якої почались перейми, а пологовий будинок знаходився за 90 кілометрів.

"Взяли з собою фельдшера, аптечки, готувалися приймати пологи в дорозі, під обстрілами", – розповідає Василь Будовський.

До поліцейського близько 20:30 звернулося подружжя по допомогу, вони не змогли знайти транспорт, щоб дістатись до лікарні.

Василь разом зі своїм напарником Артемом Тимофєєвим довезли вагітну до Покровська, однак шлях по нічних фронтових дорогах був нелегким, подолати його допомогла водійська майстерність копів.

"Згадали все, чому нас вчили на курсах з домедичної допомоги,  бо розуміли, що дитина може з’явитися на світ в будь-який момент.

Були готові до всього. Стежили за безпековою ситуацією, адже ворог часто завдає ударів вночі", – згадує Василь Будовський.

За годину після того, як жінку доставили до лікарні, вона народила хлопчика, якого назвала Святославом.

Для подружжя це була вже четверта дитина, окрім цього вони мають ще трьох синів, старшому – 11 років.

Голова Андріївської громади розповів, що маленький Святослав став першою місцевою дитиною, народженою з початку повномасштабної війни.

Повернутись додому жінці та немовляті так само допомогли поліцейські Василь і Артем, які привезли батькам набори для немовля та гуманітарну допомогу.

На знак вдячності родина запропонувала Василю Будовському стати хрещеним батьком маленького Святослава.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі