вівторок, 19 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Поліція затримала чоловіка з гранатою, який погрожував підірвати Кабмін (відео)

Константинова Ольга


Події

Поліція затримала чоловіка з гранатою, який погрожував підірвати Кабмін (відео)

views1116

04.08.2021

Подiлитися у соц.мережах

4 серпня у Києві невідомий чоловік тримаючи в руках предмет, схожий на гранату прорвався до Кабміну. Він погрожує підірвати будівлю.

Про це повідомляє «СтопКор».

Чоловік тримаючи в руках предмет, схожий на гранату, вимагає представника КМУ зайти всередину будівлі. Він використовує нецензурну лексику в сторону працівника відомства.

Повідомляється, що правозахисники ВГО «Стоп корупції» намагались вгамувати чоловіка, звертаючись до нього з проханням заспокоїтись. У результаті той забіг всередину.

«Це захоплення будівлі! Ви за***ли всі! Не чіпай пістолет, інакше я висмикну чеку! Я сапер! Приберіть людей з холу, граната бойова!», - кричить він.

Зазначається, що спочатку чоловік не проявляв агресії, однак потім його настрій різко змінився.

«Ми спілкувалися з представником КМУ, а цей чоловік стояв поруч та слухав. Нам відповіли, що прийому немає у зв'язку з карантином, довго розмовляли про те, щоб до нас вийшли. У підсумку цей чоловік дістав гранату, взяв за шкірки представника КМУ і сказав, що всіх підірве», ‒ розповів кореспондент.

Як повідомляє «СтопКор», захопник Кабміну - інвалід війни. Як характеризує його знайомий - "нормальний, адекватний хлопець".

«Можливо у нього стався нервовий зрив», - коментує знайомий агресора ситуацію.

Наразі поліція затримала чоловіка. Ним виявився  ветеран з добровольчого батальйону "Айдар", який переніс контузію.

 

Коментарi (0)