неділя, 04 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Покрокова інструкція для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій, які у 2021 році вступають до навчальних закладів України

ВАЖЛИВО знати , Освіта

Покрокова інструкція для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій, які у 2021 році вступають до навчальних закладів України

views648

01.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство освіти і науки опублікувало покрокову інструкцію для вступників з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей і півострова Крим.

Абітурієнти мають можливість вступити до навчальних закладів на підконтрольній Україні території.

Вступники з окупованих Донбасу та Криму частіше не мають атестата або свідоцтва державного зразка, тому МОН прийняло рішення надати можливість вступати до українських навчальних закладів за спрощеною системою ‒ без надання свідоцтва або атестата про середню освіту. Паспорт громадянина України та сертифікат ЗНО також не потрібні.

Покрокова інструкція вступникам з тимчасово окупованих територій

1.   Необхідно обрати спеціальність та навчальний заклад з переліку https://dostupnaosvita.com.ua/centers/perelik-osvitnih-centriv-2020

2.   Будь-яким зручним способом звернутися до освітніх центрів «Донбас ‒ Україна» та «Крим ‒ Україна». З переліком закладів, на базі яких працюють освітні центри можна ознайомитися на сайті МОН. Обраний освітній центр надасть запрошення, яке потрібно в електронному або надрукованому вигляді пред’явити на КППВ для підтвердження мети перетину.

3.   В освітні центри «Донбас-Україна» або «Крим- Україна» необхідно особисто подати заяву та заповнити освітню декларацію. Для вступу на бюджет ‒ до 20 липня, за контрактом ‒ до 20 вересня.

4.   На базі освітнього центру складаються два обов’язкові іспити державної підсумкової атестації з української мови та історії України та один профільний іспит. Якщо спеціальність передбачає проведення творчого конкурсу, то такий конкурс проходить замість профільного іспиту.

Для забезпечення безпеки абітурієнтів прізвища в наказах про зарахування піддадуть шифруванню. 

Зарахування на бюджет здійснюється до 15:00 22 липня.

Якщо абітурієнт не вступив на бюджет, він може вступити до закладів фахової передвищої або професійної освіти.

Документи туди приймають до 26 липня на базі 11 класів, а на базі 9 класів – до 18.00 13 липня.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном «гарячої лінії» для вступників з тимчасово окупованих територій з 9:00 до 18:00 у робочі дні: 0-800-504-425.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі