середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Поїзд у Криму їде, Путін відкриває рух, Представництво президента в АРК реагує, Лавров погрожує – стисло про головне

Новини окупації

Поїзд у Криму їде, Путін відкриває рух, Представництво президента в АРК реагує, Лавров погрожує – стисло про головне

views105

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні, 23 грудня, відкрили залізничний рух на Кримському мосту.

Російські ЗМІ розповідають подробиці…

Перший поїзд вирушив на анексований півострів з Московського вокзалу в місті Санкт-Петербург. До Севастополя він прибуде 25 грудня о 9:25. Час перебування в дорозі складе 43 години 25 хвилин. Квиток на пасажирський потяг сполученням Санкт-Петербург – Севастополь коштує від 3500 рублів і, за даними ЗМІ, продано нібито більше 57 000 квитків.

У церемонії відправки першого поїзда в анексований Росією Крим взяв участь президент РФ Володимир Путін.

«Ви показали, що ми можемо на основі власної технологічної бази здійснювати такі масштабні проекти. Це вселяє без жодного перебільшення практично в кожного з нас впевненість у тому, що ми і інші подібного роду проекти можемо, і обов’язково будемо, робити в майбутньому», – заявив Путін.

На таку ситуацію вже відреагували у представництві президента України Володимира Зеленського. Вони відзначили незаконність запуску залізничного сполучення між Росією та анексованим Кримом.

Про це йдеться в офіційному повідомленні представництва.

«Будь-який в’їзд / виїзд на тимчасово непідконтрольний Крим відбувається тільки за узгодженням з українською стороною і через КПВВ на адміністративному кордоні», – написано в повідомленні.

Крім того, відомство засудило «черговий неузгоджений з Україною» візит президента РФ Володимира Путіна в анексований Крим, який є частиною України.

В той же час глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, Крим не може бути Україною, і що західні політики вже давно зрозуміли, що це частина Росії.

Про це Лавров заявив на «урядовій годині» в Раді Федерації.

«Не розуміти, що Крим – це Росія і що все три десятиліття волею доль і всупереч бажанням його жителів він перебував поза Росією, – значить не розуміти нічого в історії. Не буду розповідати про свої дискусії із західними колегами, але смію вас запевнити, що серйозні люди вже давно все зрозуміли», – заявив Лавров.

При цьому він не назвав прізвище жодної «серйозної людини», але додав, що Росія буде жорстко добиватися припинення дискримінації російськомовного населення України.

Він наголосив, що Російська Федерація планує «жорстко добиватися припинення» надуманої «дискримінації» російськомовних громадян України.

«Ми готові і далі здійснювати посередницькі функції в рамках контактної групи і, звичайно, будемо жорстко добиватися припинення «дискримінації російськомовних громадян України», – сказав глава МЗС РФ.

Яким чином Росія планує це робити Лавров не пояснив, але з огляду на те, що він продовжує називати конфлікт на Донбасі «внутрішнім», війна продовжиться. І, можливо, це сигнал для посилення та активізації російських найманців.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі