четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Подвійна паспортизація: росіянам видають паспорти «ЛДНР», місцевим – РФ

Новини , Російська агресія , Новини окупації

Подвійна паспортизація: росіянам видають паспорти «ЛДНР», місцевим – РФ

views118

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Як повідомляє ГУР Міноборони України, на окупованій території посилено заходи, що спрямовано на маскування участі військових ЗС РФ у війні на Донбасі.

Зокрема, військові комісаріати продовжують оформлення документів прикриття для кадрових військовослужбовців ЗС РФ, що проходять службу в підрозділах 1-го та 2-го корпусів (відповідно розташовані у Донецьку та Луганську). В той же час звернення місцевих бойовиків щодо отримання російського громадянства за спрощеною процедурою розглядаються першочергово. Завдання – завершити цей процес до кінця поточного року.

Щоб активізувати найманців з числа місцевих мешканців подавати документи на російські паспорти, поширюються обіцянки про виплату грошового забезпечення в тому ж розмірі, що й військовослужбовцям з Росії.

Нагадаємо. Указ про спрощення порядку отримання російського громадянства мешканцями ОРДЛО підписано президентом Росії Володимиром Путіним у квітні цього року. За «напівофіційними» даними з деяких джерел в так званій «ДНР», на окупованій території Донецької області вже видано близько 25 тисяч паспортів РФ, біля 100 тисяч заяв наразі розглядається. 

Україна розглядає указ російського президента як грубе порушення міжнародного права та свідчення повзучої окупації країни.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі