понеділок, 23 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Подача води в Крим в обмін на виведення військ – «допустимий компроміс» – Арахамія

Новини

Подача води в Крим в обмін на виведення військ – «допустимий компроміс» – Арахамія

views47

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Глава пропрезидентської фракції «Слуга народу» Давід Арахамія знов підняв питання води до тимчасово анексованого Росією Криму. Він назвав подачу води на окупований півострів «допустимим компромісом», якщо в обмін на це Росія виведе свої війська із окупованої нею частини Донбасу.

Таку заяву він зробив в ефірі «Прямого».

І додав, що це його «особиста позиція».

«Якщо дати воду в Крим, то будемо мати велику перевагу в переговорах щодо Донбасу – моя особиста позиція, я буду вважати це достатнім компромісом. Я на таке б пішов, тому що в Криму водою будуть користуватися громадяни України. Якщо це буде обмін, що вони відходять у Ростов, ми встановлюємо контроль над кордоном, я б на таке пішов», – заявив Арахамія.

Нагадаємо: 1 лютого голова бюджетного комітету Верховної Ради, нардеп від фракції «Слуга народу» Юрій Арістов заявив, що Україна може почати подавати почати подавати воду в анексований Росією Крим. І заробляти. При цьому, говорячи про півострів, сказав: «Росії».

В Росії привітали ідею «Слуги народу» щодо продажу води до Криму і сказали, що це «політична зрілість».

Після гучного скандалу у суспільстві та соціальних мережах постійний представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич заявив, що поява інформації про можливе відновлення постачання води Північно-Кримським каналом до окупованого Росією Криму не відповідає дійсності. І назвав такі висловлювання «черговими спекуляціями».

Лідер кримськотатарського народу, нардеп від партії «Європейська солідарність», Мустафа Джемілєв заявив, що Україна пустить дніпровську воду в окупований Крим тільки після повної деокупацію півострова.

Парламентська асамблея Ради Європи вимагає у Росії повернути Крим Україні. Вимога була висунута рядом країн-членів організації в резолюції з моніторингу виконання своїх зобов’язань, яку прийняли депутати ПАРЄ.