понеділок, 23 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
По всій території України оголошено карантин: що він передбачає

По всій території України оголошено карантин: що він передбачає

views42

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Уряд України на закритому засіданні ухвалив рішення про введення карантину по всій території країни у зв’язку з розповсюдженням коронавірусу.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Верховної Ради в Фейсбук (на даний момент матеріал з невідомих причин видалено).

У повідомленні йдеться, що карантин триватиме три тижні – з 12 березня до 3 квітня 2020 року.

До запобіжних заходів віднесли закриття всіх навчальних закладів (дитячі садки, школи, вузи тощо).

Також будуть заборонені будь-які масові заходи та зібрання з кількістю осіб понад 200.

Закриється авіасполучення з деякими країнами.

Крім того, буде закрита більша частина КПП — із 219 залишаться 49 (більш точної інформації поки що немає).

Варто додати, що за минулу добу, 10 березня, в Україні зафіксовано 5 нових підозр на COVID-19.

Про це сьогодні, 11 березня, на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я-головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Він уточнив, що 2 зразка вже доставлені в лабораторію Центру громадського здоров’я, ще 3 зразка доставлять протягом дня. У тих зразках, які досліджувалися раніше, не підтвердилося наявність коронавируса.

За словами Ляшка, в Україні станом на 11 березня підтверджено 1 випадок коронавирусной інфекції в Чернівецькій області.

Заступник міністра повідомив, що на кордоні триває температурний скринінг. З початку його введення перевірили близько 1,6 млн. осіб з загального пасажиропотоку. Був виявлений невеликий відсоток людей з підвищеною температурою.

У зв’язку з цим Віктор Ляшко зазначив, що розглядається можливість скорочення кількості пунктів пропуску і на кордоні.

«Будемо розглядати можливість впускати в країну тільки через певні міжнародні пункти. Тобто, можемо скоротити кількість пунктів в’їзду і виїзду в країну – це світова практика», – сказав він.

На офіційному сайті Кабінету Міністрів з’явилось повідомлення про заходи, які планує уряд для боротьби з розповсюдженням коронавірусу.

«На засіданні Кабінету Міністрів, 11 березня, прийнято рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву. Одночасно, задля виконання цього рішення до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення», – йдеться в повідомленні.

Також вказується про закриття навчальних закладів та скасування великих зібрань. Але наголошується, що Верховна Рада буде працювати.

«Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів», – написано в повідомленні.

Також передбачена покупка інфрачервоною обладнання для перевірки.

«Крім того, прийнято рішення закупити інфрачервоне обладнання  для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорті Бориспіль», – йдеться на сайті Кабміну.