четвер, 28 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Плавець зі Слов'янська встановив світовий рекорд та завоював «золото» Паралімпіади

Cіпратов Роман


Спорт

Плавець зі Слов'янська встановив світовий рекорд та завоював «золото» Паралімпіади

views184

31.08.2021

Подiлитися у соц.мережах

21-річний уродженець Слов'янська Донецької області Андрій Трусов виграв золоту медаль Паралімпіади-2020 у плаванні вільним стилем на дистанції 100 метрів.

Про це повідомляє інформаційне агентство «Вчасно».

Як повідомляється, уродженець Донеччини встановив світовий паралімпійський рекорд з результатом 1,08.04. Трусов перевищив досягнення ще одного українського плавця Богдана Гриненка, який у вересні 2019 року проплив цю дистанцію за 1,08.92.

«Срібний та бронзовий призер міжнародного турніру 2017 року, переможець, срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи 2018 року, переможець, дворазовий срібний та дворазовий бронзовий призер чемпіонату світу 2019 року, триразовий переможець, дворазовий срібний та дворазовий бронзовий призер відкритого чемпіонату Європи 2020 року, рекордсмен світу та Європи», перерахували у виданні досягнення українського спортсмена.

Також наголошується, що Андрій Трусов є майстром спорту міжнародного класу з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Його наставниками є заслужені тренери України Андрій Казначеєв та Світлана Казначеєва.

Нагадаємо, раніше Андрій Трусов виграв дві срібні медалі Паралімпіади у запливах на 400 метрів вільним стилем та на 200 метрів комплексним стилем.

 

Коментарi (0)