четвер, 26 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Платіжна система PayPal зазнала хакерської атаки: зламано майже 35 тисяч облікових записів

Світлана Макарова


Технології

Платіжна система PayPal зазнала хакерської атаки: зламано майже 35 тисяч облікових записів

views93

22.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Популярна міжнародна електронна платіжна система PayPal повідомила тисячі користувачів про те, що минулого місяця їхні облікові записи були зламані після того, як хакери застосували атаку підміни облікових даних.

Про це пише Techspot.

За оцінками фахівців, під час інциденту було розкрито особисту інформацію майже 35 тисяч користувачів. При цьому з'ясовано, що до облікових записів отримали доступ неавторизовані сторони, які змогли вгадати облікові дані користувача, ймовірно, використовуючи масовий витік даних з інших сайтів.

Отримана зловмисниками інформація містила:

  • імена клієнтів;
  • адреси;
  • номери соціального страхування;
  • індивідуальні податкові номери;
  • дати народження.

За словами PayPal, компанія негайно розпочала розслідування, тільки-но було виявлено несанкціонований доступ до облікових записів користувачів, а також впровадила посилений контроль безпеки. Також було вжито заходів, щоб запобігти крадіжці додаткової інформації про клієнтів, можливо, платіжних даних та реквізитів рахунку.

Платіжна система рекомендує постраждалим активувати двофакторну автентифікацію (2FA) для своїх облікових записів та змінити облікові дані PayPal, які використовуються на інших вебсайтах.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі