вівторок, 05 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Пласт» залишився без державного фінансування

Новини , Суспільство

«Пласт» залишився без державного фінансування

views61

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Українська скаутська організація «Пласт» звернулась до депутатів Верховної Ради з проханням не долучати норму про фінансування організації до відповідного законопроекту та започаткувала кампанію зі збору коштів.

Про це йдеться у прес-релізі організації.

Нещодавно президент України Володимир Зеленський наклав вето на законопроект про держпідтримку «Пласту» та повернув його на доопрацювання до парламенту.

«Пласт» закликав депутатів вилучити пункт про фінансування організації з оновленого законопроекту, щоб «не заходити у політичний конфлікт».

Зважаючи на те, що вперше за останні роки об’єднання може залишитись без фінансової підтримки від держави, «Пласт» започаткував кампанію зі збору коштів для «масштабного розвитку та діяльності». Планується зібрати понад десять мільйонів гривень.

Голова організації Станіслав Андрійчук розповів, що за допомогою цих коштів вони зможуть підготувати нових волонтерів-виховників й створити нові ланки організації.

Андрійчук зазначив, що в основі організації, перш за все, лежить виховання та всебічний розвиток дитини й метою «Пласту» є охоплення якісними програмами якомога більшої кількості дітей.

«Проте, на жаль, зараз склалася ситуація, що батьки та діти змушені чекати, щоб записатися до нашої організації. Адже на сьогодні ми не можемо самостійно покрити їх потреби через брак виховників, відсутність приміщень для занять та недостатню організаційну підтримку нових та чинних осередків», — підкреслив Андрійчук.

«Пласт» ― це найбільший молодіжний рух, до якого входить близько 12 тисяч учасників, 3/4 з яких ― в Україні.