субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
План боротьби з тероризмом затверджено урядом України: що передбачається

Політика

План боротьби з тероризмом затверджено урядом України: що передбачається

views55

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У рамках реалізації відповідної Концепції, планується виконання низки доручень та заходів.

Про це йдеться в розпорядженні оприлюдненому на сайті Кабінету міністрів.

Зокрема, в тілі самого Плану міститься так звана дорожня карта для відомств, які мають вжити конкретних заходів.

Наприклад силові структури мають проводити навчально-практичні заходи для формування навичок, які допоможуть припинити польоти несанкціонованих безпілотників. А все через те, що вони можуть бути використані для терористичних дій, наприклад над об’єктами військового або оборонно-промислового секторів.

Служба безпеки України до березня місяця має не тільки розробити, а і надати уряду пропозиції, щодо змін до статті 24 закону «Про боротьбу з тероризмом». У ньому повинні бути визначені критерії та порядок для визначення, що та чи інша організація є терористичною. Крім того, варто підкреслити всі обмеження, які будуть застосовуватись, а також можливості оскарження даного рішення.

Для відшкодування шкоди, які були отримані через проведення актів тероризму, до вересня місяця цього року доручено розробити спеціальний механізм.

Зрештою, для Антитерористичного центру при СБУ та його структури і чисельності, повинні бути уточненні всі функції та завдання, які допоможуть скоординувати діяльність для боротьби з тероризмом.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі