четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Північний потік-2»: Держдеп заявив про розширення санкцій і пообіцяв цим не обмежуватися

Економіка

«Північний потік-2»: Держдеп заявив про розширення санкцій і пообіцяв цим не обмежуватися

views68

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Відомство закликало Росію відмовитися від використання своїх енергоресурсів для тиску на інші держави.

Про це йдеться в оновлених поясненнях до санкцій, опублікованих у вівторок на сайті держдепартаменту, передає «Патріот Донбасу».

Держдепартамент Сполучених Штатів Америки анонсував рішення про розширення у найближчому майбутньому санкції проти газопроводу «Північний потік-2». Наразі санкції США по «Північному потоку-2» поширені на фірми, що надають послуги або засоби для модернізації або установки обладнання на судах для укладання газопроводу.

«Росія використовує свої трубопроводи для експорту енергоресурсів для створення національної і регіональної залежності від російських поставок енергоресурсів, використовуючи цю залежність для розширення свого політичного, економічного та військового впливу, ослаблення європейської безпеки і підриву інтересів національної безпеки і зовнішньої політики США. Ці трубопроводи також зменшують енергетичну диверсифікацію Європи і, отже, послаблюють енергетичну безпеку Європи», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що PEESA надає Сполученим Штатам повноваження для просування цілей національної безпеки і зовнішньої політики США, зокрема, для вирішення російських трубопровідних проєктів, які створюють ризики для національної безпеки США, загрожують енергетичній безпеці Європи і, отже, ставлять під загрозу політичне та економічне благополуччя Європи.

Державний секретар повинен представити Конгресу звіт з вказівками за відповідний період судів, які займалися укладанням труб на глибині 100 футів або більше нижче рівня моря для будівництва газопроводу «Північний потік-2», проєкту газопроводу «Турецький потік» або будь-якого проекту, що є наступником будь-якого з таких проєктів.

Під санкції потраплять «іноземні особи, яких Державний секретар після консультації з Міністром фінансів визнає, що вони свідомо продали, орендували або надали цим судам фінансування чи допомогу для будівництва такого проекту; сприяли обманним або структурованим операціям з надання цих судів для будівництва такого проєкту».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі