понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Пів року переховувались в окупації: українських морпіхів евакуювали на підконтрольну територію (ФОТО)

Наталя


Вони вистояли , Події , Українська армія

Пів року переховувались в окупації: українських морпіхів евакуювали на підконтрольну територію (ФОТО)

views128

29.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Троє українських морських піхотинців змогли повернутися на підконтрольну територію з окупації, де переховувалися пів року.

Про це йдеться у повідомленні ГУР Міноборони.

Згідно з повідомленням, було отримано інформацію, що в одному з тимчасово захоплених міст на сході України переховуються троє українських військовослужбовців бригади морської піхоти - двоє чоловіків та жінка.

У розвідці пояснили, що в березні під час бойових дій чоловіки отримали поранення. Внаслідок цього їхня група не змогла самостійно повернутися на підконтрольну територію. Всі троє були змушені переховуватись в зоні окупації. Протриматись протягом шести місяців вони змогли завдяки патріотизму місцевих мешканців, які надавали воїнам ліки та продукти харчування.

Для повернення наших захисників оперативні підрозділи ГУР МО, ДБР, НАБУ та Національної поліції провели оперативну комбінацію з евакуації, і українські морпіхи змогли залишити тимчасово окуповану територію. Наразі всі троє перебувають на підконтрольній Україні території та мають намір повернутися до своєї частини, щоб продовжити військову службу.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі