неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Після деокупації Криму варто призначити управління з Києва, а жителям надати вибір жити там, де вони хочуть

Новини , Політика

Після деокупації Криму варто призначити управління з Києва, а жителям надати вибір жити там, де вони хочуть

views86

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Після деокупації Криму управління над півостровом треба доручити Києву.

Так вважає заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров.

За його словами, зараз вибори в окупованому Криму провести неможливо, а після відновлення територіальної цілісності потрібно встановити управління Києва, щоб розібратись з ситуацією.

«У нинішній ситуації проводити вибори за законами України нереально. Навіть після повного відновлення територіальної цілісності України і деокупації необхідно встановити призначене з Києва управління, принаймні років на 10. Необхідний час, щоб розібратися з тими, у кого «руки у крові», і з тими, хто активно будував «русский мир», – сказав він.

Він впевнений, що жителям Криму варто самим вирішувати: залишитися в Україні чи їхати «на батьківщину, до Росії». При цьому надати їм варіанти вибору.

«Україна викуповує всю нерухомість у тих, хто вирішив виїхати, вони не мають мати вигляд біженців. Це не має поширюватися на людей, які приїхали після 18 березня 2014 року. Вони їдуть без варіантів», – підкреслив Умеров.

Нагадаємо. Росія анексувала Крим після незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу.

Росія намагається повністю змінити демографію Криму у власних інтересах. Вона докладає чималих зусиль, щоб на окупований півострів переїхало жити якомога більше росіян замість українців, яким довелося поїхати звідти на материкову частину України, та кримських татар, яких змушують виїжджати через переслідування та арешти.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі