середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Пілоти винищувача МіГ-29 проходять бойову підготовку (фото)

Суспільство , Технології

Пілоти винищувача МіГ-29 проходять бойову підготовку (фото)

views125

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Бойову підготовку проводили з урахуванням складних метеоумов, повітряної та орнітологічної обстановки, рівня підготовки льотного складу.

Про це повідомляє 40 БрТА.  

Зазначається, що пілоти бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» проходять бойову підготовку на винищувачах МіГ-29 у складних метеоумовах.

Льотну зміну проводили військові 40-ї бригади тактичної авіації, до складу якої входять винищувачі МіГ-29. Додатково до навчань були залучені навчально-тренувальні літаки L-39 «Альбатрос».

Головна мета льотної зміни – виконання плану бойової підготовки. Головний акцент польотів – підтримання досягнутого рівня натренованості, відновлення втрачених навичок за видами льотної підготовки.

Також повідомляється, що бойову підготовку проводили з урахуванням метеоумов, повітряної та орнітологічної обстановки, рівня підготовки льотного складу.

За результатами тренувань командир бригади повідомив, що інженерно-технічний склад та всі наземні служби забезпечення спрацювали як єдиний організм, а всі польотні завдання виконані на відмінно.

Нагадаємо. Повітряні Сили ЗСУ отримали модернізований на ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» винищувач МіГ-29МУ1 у жовтні 2020 року. На модернізованому літаку продовжили ресурсні показники, встановили обладнання та системи українських виробників замість радянського виробництва.

Навесні 2020 року МіГ-29МУ2 тестували з корегованими авіаційними бомбами КАБ-500КР. Випробування відбувались під час льотних тестувань багатоцільового літака з керованою ракетою Х-29Т класу «повітря-поверхня».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі