середа, 07 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Пєсков заявив, що Кремль насторожився через заяви з Києва про відхід від Мінських угод

Політика

Пєсков заявив, що Кремль насторожився через заяви з Києва про відхід від Мінських угод

views72

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що Москва вважає «потенційно небезпечною» ситуацію з врегулюванням конфлікту на Донбасі.

Таку заяву Дмитро Пєсков зробив у програмі «Велика гра» на Першому каналі.

Він каже, що Кремль занепокоєний висловлюваннями з Києва про необхідність коригування Мінських угод.

«Якщо говорити про Мінський комплекс заходів, то ситуація потенційно дуже небезпечна», – сказав представник політики країни-агресора.

Пєсков також додав, що у Кремля «не можуть не викликати занепокоєння слова про необов’язковість або неможливість виконання Мінських домовленостей, що лунають дедалі частіше». Але поки немає «абсолютно офіційних заяв» з цього приводу, Москва спостерігає.

«І, звісно, якщо це лунатиме частіше, і якщо це матиме форму абсолютно офіційних заяв, то, звісно, це буде заводити ситуацію в глухий кут. Бо іншого фундаменту для роботи на українському напрямку просто не існує», – сказав Пєсков.

Прессекретар Путіна також додав, що «працює контактна група, доволі активно, намагається намацати точки дотику, десь вдається зближувати позиції, десь ні».

«Як саме сьогодні якийсь альтернативний канал для роботи може бути сформульовано, зараз не візьметься передбачати ніхто», – підсумував Пєсков.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі