субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Пєсков: «У Кремлі раді звільненню Вишинського, але в іншому додати нічого»

За кордоном , Новини

Пєсков: «У Кремлі раді звільненню Вишинського, але в іншому додати нічого»

views103

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що керівництво Російської Федерації залишилося задоволеним рішенням київського суду, щодо звільнення головного редактора інформагенства РІА Новини Україна Кирила Вишинського, повідомляє ТАСС.

Нагадаємо, журналіста було звільнено вчора, 27 серпня 2019 року, під особисте зобов’язання.

«Мі у Кремлі раді вітати рішення про звільнення Вишинського. І поки що в [інших] оцінках ми обмежимося. Ми раді вітати це рішення», – повідомив Пєсков.

Пєсков залишив без відповіді питання про те, чи готова РФ зробити шаг назустріч після цього рішення суду.

«Поки що мені нічого додати до того, що ми вітаємо це рішення. Я казав, що деякі контакти здійснюються, більше мені додати нічого», – заявив він.

Також Пєсков уникнув розмови про можливу дату, коли Росія та Україна зможуть обміняти своїх полонених.

«У Кремлі ніколи не говорили про те, що сьогодні щось планується. Тому я не знаю, звідки взяли цю інформацію», – додав Пєсков, даючи відповідь на питання про те, що обмін полоненими буде відкладено на невизначений термін.

Варто нагадати, що Вишинського звинувачували у державній зраді, а також у підривній інформаційній діяльності, і у червні 2018 року взяли під варту.

Сьогодні ж, 28 серпня 2019 року, Київським апеляційним судом було прийнято рішення скасувати рішення Подільського суду Києва, який постановив продовжити термін ув’язнення журналіста. Також запобіжний захід був замінений на особисте зобов’язання – Вишинський повинен з’являтися на вимогу суду, уникати спілкування зі свідками по власній кримінальній справі, а також повідомляти до суду місце свого проживання та праці.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі