понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Підприємець з Донеччини у Києві організував поставки вугілля до України та ЄС з «ДНР» (фото)

Події

Підприємець з Донеччини у Києві організував поставки вугілля до України та ЄС з «ДНР» (фото)

views63

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

СБУ блокувала сприяння терористичній організації «ДНР» через незаконні поставки вугілля в Україну та країни ЄС.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

Встановлено, що організатором є власник донецьких збагачувальних фабрик групи компаній «Энергоимпекс».

«За домовленістю з ватажками «ДНР», його структури «допомагали» бойовикам із сортуванням та збагаченням кам’яного вугілля, видобутим на «націоналізованих» шахтах. На продукцію організатори виготовляли підроблені документи про її походження. Потім вугілля через територію РФ «офіційно» постачали і реалізовували в Україні та деяких країнах Європейського Союзу. Більша частина отриманих коштів йшла до псевдобюджету «республіки» та на матеріальну підтримку незаконних збройних формувань», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що організатор для здійснення схеми зареєстрував у Києві так звану «дзеркальну» комерційну структуру з українською юрисдикцією.

«У межах розпочатого кримінального провадження правоохоронці провели у Києві низку слідчих дій в офісі та за місцями проживання фігурантів справи. Вилучено документацію, печатки суб’єктів господарювання з ознаками фіктивності, які доводять здійснення оборудки», – йдеться у повідомленні.

Досудове слідство триває. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру організатору українського «офісу» та іншим фігурантам за ст. 258-3 Кримінального кодексу України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі