четвер, 15 квітня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Підозрюваній в сепаратизмі Нелі Штепі обрали запобіжний захід

Політика

Підозрюваній в сепаратизмі Нелі Штепі обрали запобіжний захід

views3

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

20 січня Орджонікідзевський райсуд Харкова обрав запобіжний захід екс-меру Слов’янська Нелі Штепі, обвинуваченій у сепаратизмі.

Про це повідомляє «Interfax-Україна».

«Клопотання прокурора про обрання Штепі Нелі Ігорівні запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту задовольнити частково. Застосувати до обвинуваченої … запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту строком до 19 березня»,  в ухвалі, винесеній суддею Оленою Глебко.

Згідно з ухвалою суду, екс-мерка має перебувати вдома з 22:00 до 5:00

Екс-мерка Слов’янська Неля Штепа була заарештована 13 липня 2014 року. Її звинувачують у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, які спричинили загибель людей) та ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи організації) Кримінального кодексу України.

Справу направляли на розгляд у Червонозаводський, Комінтернівський, Ленінський і Жовтневий районні суди Харкова, проте через відводи і самовідводи членів колегії суддів жоден із них так і не зміг винести вирок. У деяких судах не вдалося навіть провести підготовче засідання.

6 березня 2018 року апеляційний суд Харківської області вирішив направити матеріали справи стосовно Штепи на розгляд до Орджонікідзевського райсуду міста.

Коментарi (0)