понеділок, 16 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Підконтрольні Росії суди Криму знов погрожують ПЦУ

Події

Підконтрольні Росії суди Криму знов погрожують ПЦУ

views45

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В окупованому Росією Криму «судові пристави» вимагають від Управління кримської єпархії ПЦУ сплатити судові збори та погрожують вилучити церковне майно, як це вже було зроблено у 2017 році, коли відібрали один з поверхів будівлі церкви разом з церковним майном для продажу.

Про це повідомив Архієпископ Сімферопольський і Кримський ПЦУ Климент, пише Центр журналістських розслідувань

У повідомленні йдеться, що 23 березня в кримську єпархію ПЦУ від «судових приставів» надійшла Постанова про прийняття виконавчого провадження до виконання, яка датована 27 лютого.

Підконтрольні Росії суди Криму знов погрожують ПЦУ
Підконтрольні Росії суди Криму знов погрожують ПЦУ

Зараз так звані «судові пристави» вимагають від Управління кримської єпархії Православної церкви України (ПЦУ) сплатити на користь «міністерства майнових і земельних відносин Криму» судові збори в сумі 50 тис. рублів.

Справу розглядав раніше «Арбітражний суд Республіки Крим» і виніс рішення, у якому зобов’язав єпархію передати будівлю єдиного в Сімферополі кафедрального собору святих Володимира і Ольги «Мінмайна Криму».

Якщо вказаний збір не буде оплачений, то «пристави» загрожують описати та вилучити церковне майно.

«Це означає те, що в разі, якщо Управління кримської єпархії не сплатить ці гроші і не виконає вимоги, які ставить «суд», то церковне майно буде описано і вилучено. Так само, як це було в 2017 році, коли за рішенням так званого «суду» у нас відібрали перший поверх разом з майном, яке сьогодні «судові пристави» намагаються продати, щоб оплатити судові витрати. Це мені нагадує фашистську гармонію, коли спочатку людину саджали в концтабір, потім розстрілювали, а родині висилали рахунок за страту ув’язненого», – сказав владика Климент.