п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Підконтрольні Росії бойовики засудили мешканця Алчевська на 12,5 років за нібито роботу на СБУ

Новини окупації , Події

Підконтрольні Росії бойовики засудили мешканця Алчевська на 12,5 років за нібито роботу на СБУ

views93

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Підконтрольні Росії незаконні формування продовжують переслідувати мешканців окупованих територій і звинувачувати у нібито зраді «інтересів республіки». Сьогодні окупанти повідомили про засудження фейковим «судом» мешканця Алчевська, якого звинувачують у шпигунстві та намаганні схилити до втечі одного з бойовиків.

Відповідну інформацію оприлюднили на так званому «сайті генпрокуратури «ЛНР».

Вказується, що затриманий чоловік обвинувачується у скоєнні «державної зради і незаконному обороті бойових припасів, вибухових речовин і вибухових пристроїв». Крім того, за стандартом, говорять про те, що він був завербованим агентом СБУ.

Окупанти пишуть, що під час перебування на підконтрольній українському уряду території його нібито завербувала СБУ ще у травні 2017 року і він «працював» до березня 2019 року.

«Протягом часу з травня 2017 року по березень 2019 року здійснював шпигунство і надавав іншу допомогу іноземній державі і спеціальним службам (СБУ) в діяльності, спрямованій проти безпеки «республіки», зокрема, збираючи і передаючи своєму куратору з СБУ відомості, передача яких могла завдати шкоди безпеки державним структурам і «республіці» в цілому», – йдеться в повідомленні.

Крім того, російські найманці звинувачують чоловіка у зборі інформації щодо посадових осіб «правоохоронних органів» – фотографував транспортні засоби, на яких вони пересуваються.

І додають, що його завданням було завербувати одного з бійців так званої «народної міліції», щоб він скористався програмою СБУ «На тебе чекають вдома» з подальшим виїздом на підконтрольну територію України.

Окупанти заявили, що він «визнав вину в повному обсязі». Чоловіка засудили до 12 років і 5 місяців позбавлення волі. В судовому засіданні підсудний вину в інкримінованих йому злочинах визнав в повному обсязі, а також він має заплатити «штраф у розмірі 3-х мінімальних розмірів оплати праці».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі