п’ятниця, 23 квітня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Підконтрольне Росії угруповання «ДНР» пропонує Києву «змиритися», щоб не «розчаровуватися»

Новини

Підконтрольне Росії угруповання «ДНР» пропонує Києву «змиритися», щоб не «розчаровуватися»

views4

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У підконтрольному Росії угрупованні «ДНР» відповіли на пошуки компромісів зі сторони української влади, які озвучив міністр закордонних справ Вадим Пристайко. Вони заявляють, що ніхто не буде нічого змінювати, і «реальності такі, що попереду лише розчарування».

Про це заявила так звана «міністр закордонних справ «ДНР» Наталія Ніконорова.

Вона прокоментувала висловлювання глави МЗС України про «межі компромісу» і наголосила, що в Україні, коли шукають шляхи до врегулювання та висловлюють свою готовність піти на компроміси заради миру, «продовжують приймати бажане за дійсне».

«Міркування міністра закордонних справ України про «межі компромісу», на які українська влада готова піти в рамках врегулювання конфлікту в Донбасі, наводять на думку про те, що шеф української дипломатії з разу в раз продовжує приймати бажане за дійсне. Однак межі реальності такі, що попереду у нього лише розчарування, всім його вигадкам про Мінські угоди судилося розбитися об юридично закріплені зобов’язання України», – заявила вона.

Ніконорова наголосила, що будь-які кроки та умови відносно проведення виборів на тимчасово непідконтрольних територіях України потрібно погодити з представниками терористичних угруповань.

«Київському керівництву рано чи пізно доведеться змиритися з тим фактом, що абсолютно всі умови і модальності проведення позачергових місцевих виборів їм потрібно буде погоджувати з представниками Республік», – сказала представниця одного з угруповань.

Вона також додала, що взагалі не може йти мови про проведення виборів, поки Україна не здійснить всі вимоги. Зокрема, не введе в законну силу закон про особливий статус та не внесе відповідні зміни у Конституції України, щоб закріпити його на постійній основі. В обов’язковому порядку.

«При цьому знову нагадаємо, що поки говорити про позачергові вибори вкрай передчасно. Для початку потрібно виконати всі ті етапи, які, згідно з Комплексу заходів, необхідно здійснити до початку дискусії про вибори, а саме ввести в силу закон про особливий статус Донбасу, розробити і узгодити з нами все що випливають нормативні правові акти і угоди, і, в обов’язковому порядку, зміни до Конституції для додання особливого статусу постійного характеру», – заявила Ніконорова.

А потім вчергове заявила про амністію, яку Україна повинна надати всім без виключення.

«Також не можна забувати про важливість опрацювання та законодавчого закріплення механізму недопущення переслідування осіб-учасників подій в Донбасі», – підкреслила вона.

І додала, що вони (читайте: Росія – ред.) не допустять ніяких змін без виконання вищезазначених умов.

«Ніяких рішень в односторонньому порядку з української сторони ми не допустимо», – підсумувала представниця підконтрольної Росії «ДНР».

Коментарi (0)