субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Підготовча депутатська група Верховної Ради збирається на своє перше засідання

Новини , Події , Політика

Підготовча депутатська група Верховної Ради збирається на своє перше засідання

views131

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Як повідомляє пресс-служба парламенту, 9 серпня о 14.00 відбудеться перше засідання Підготовчої депутатської групи Верховної Ради України. До неї входять представники всіх партій, що подолали 5-відсотковий бар’єр та пройшли у парламент. За регламентом засідання збирає спікер Ради минулого скликання Андрій Парубій.

Скільки депутатів візьме участь у роботі Підготовчої групи, залежить від того, якою кількістю представлена у парламенті їхня політична сила. Від «Слуги народу» це 17 депутатів, від «Оппозиційної платформи – За життя» – троє, по дві особи від «Батьківщини» та «Європейської Солідарності» і тільки один представник від партії «Голос».

Також до складу групи можуть увійти депутати-самовисуванці, які отримали перемогу в одномандатних округах. Для цього їм треба об’єднатися в групи по 15, обрати свого представника та подати письмову пропозицію щодо його делегування.

Наразі обрано 423 депутата Верховної Ради, доля одного мандата вирішується саме сьогодні. Це депутат від 210 округу, на якому здійснюється повторний підрахунок голосів. За останніми даними, результати мають бути оголошені сьогодні,кае 9 серпня, не пізніше 12.00.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі