п’ятниця, 23 квітня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Під Слов’янськом знайшли готову до використання РПГ-22 «Нетто» і попередили теракт

Новини , Україна

Під Слов’янськом знайшли готову до використання РПГ-22 «Нетто» і попередили теракт

views5

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Військова контррозвідка Служби безпеки України разом зі зведеною групою розмінування Національної гвардії України виявили біля м.Слов’янськ Донецької області бойовий засіб ураження. Реактивна протитанкова граната була схована у кущах і повністю готова до використання.

Про це повідомляється на сторінці Операції об’єднаних сил у соцмережі Facebook.

Повідомляється, що інформацію про захований у кущах біля міжнародної автотраси М-03 (Харків-Довжанський) засіб ураження отримали представники військової контррозвідки СБУ в територіальному управлінні «Північ». Гвардійці знищили знайдений РПГ-22.

«Ми обстежили приблизно півгектара узбіччя дороги. Знайдений боєприпас був у готовності для використання. Йдеться про РПГ-22 «Нетто» (реактивна протитанкова граната). На взведення та стрільбу із даного засобу ураження знадобилося б всього декілька секунд. Судячи з його стану, ми робимо висновок, що його заклали нещодавно», – розповів командир групи розмінування в теруправлінні «Північ».

За його словами, у разі реалізації злочинного задуму, диверсія могла призвести до численних людських жертв серед цивільного населення або військовослужбовців. Ця автомобільна траса активно використовуються для вантажних і пасажирських перевезень, а поруч розташований населений пункт.

Коментарi (0)