середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Під самим носом бойовиків пройшли тренування українських військових

Новини , Російська агресія , ООС , Події

Під самим носом бойовиків пройшли тренування українських військових

views174

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На території, де відбувається операція Об’єднаних сил пройшли тренувальні заходи за участі органів військового управління та підрозділів бойових бригад.

Тренування проходило за різними сценаріями. Спершу офіцери штабів демонстрували свої навички з планування операцій та прийняття рішень в екстремальних ситуаціях та різких змінах військової обстановки. Всі свої дії штаби відпрацьовували на рухомих пунктах управління.

Особовий склад сухопутних та авіаційних підрозділів мав виконувати усі рішення, які приймалися офіцерами штабів та керівництвом на відповідному етапі тренування.

Наприклад, згідно одного зі сценаріїв, танковий підрозділ Об’єднаних сил, який дислокується у спеціальних районах відведення, виконував марш на одному з донецьких полігонів.

Також танкісти виконували переправу через паромну переправу, долаючи водний бар’єр. Звести цю переправу за найкоротший час належало підрозділу оперативного забезпечення. Окрім того, що понтонери не порушили жодного нормативного акту з встановлення переправи, вони виконали своє завдання втричі швидше за норму.

З метою захисту і маскування техніки від умовного ворога спеціалізований підрозділ РХБ застосував аерозольне маскування. Пілоти, які керували гелікоптерами, тренували свої дії під час польоту двійками у звичайних та екстремальних метеоумовах. А також, використовуючи спеціально встановлене обладнання, вони моделювали постановку мінних бар’єрів.

Не залишились без своїх завдань і бойові літаки Повітряних сил. Винищувачі моделі МіГ-29 відпрацьовували прикриття повітряного простору в той момент, коли понтонери встановлювали паромну переправу. Підрозділи Су-25 виконували завдання з імітації атаки супротивника, тим самим дозволивши танковим підрозділам безпечно розгорнути свої бойові порядки.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі